"Feyenoord vind ik een mooie club voor Sem Steijn"
"Ik had zelf misschien wel gedacht van: die gaat al naar het buitenland toe. Ik denk dat die Feyenoord de verschil kan maken met zijn gevoeligheid voor de goal. Hij maakt gewoon veel doelpunten en dat gaat hij bij Feyenoord nog meer doen dan bij FC Twente, denk ik."
"Ik had hem ook al met de snelheid waarmee hij ging naar subtop in Europa zien gaan, maar ik denk dat dit prima is. Leuk ook dat een Nederlandse speler in een Nederlandse competitie blijft."
"Die familieband is heel hecht. Ik zou het een zwakte vinden als hij dat zou doen omdat hij alleen maar bij zijn familie wil zijn. Dan heb je het profbestaan niet helemaal begrepen."
"Je hoort natuurlijk veel verhalen over Sem Steijn. Ik vond zijn uitstraling altijd heel negatief en dat vind ik nog wel eens. Dat is lullig, maar dat heeft een beetje met zijn uiterlijk te maken en af en toe met zijn houding. Hij heeft dat lichte arrogante over hem, dat Haagse. Dat mag, hè. Op zich is daar niks mis mee."